Cel szkolenia

Szkolenie ma na celu zdobycie praktycznych umiejętności programowania paneli HMI firmy Siemens przy wykorzystaniu oprogramowania WinCC flexible.

Charakterystyka/Opis

Panele HMI firmy Siemens są to systemy sterowania operatorskiego i monitorującego, zapewniające pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, utrzymaniem ciągłej i optymalnej pracy maszyn i systemów automatyki oraz zwiększające dostępność do informacji o sterowanym procesie i sygnałów sterujących procesem.

WinCC flexible jest oprogramowaniem do konfigurowania i programowania paneli operatorskich.

Realizacja szkolenia

W przypadku zapotrzebowania na szkolenie oferujemy spotkanie, specjalisty z naszego ośrodka, z przyszłym uczestnikiem szkolenia, w celu ustalenia zakresu szkolenia. Gdy istnieje taka potrzeba kontaktujemy się również z pracodawcą. To pozwala nam przygotować zakres programu szkolenia oraz ilość godzin szkolenia, dostosowane do poziomu wiedzy i umiejętności uczestnika szkolenia oraz oczekiwań pracodawcy.

Program szkolenia

w zależności od ustalonego zakresu szkolenia, wynikającego z indywidualnych potrzeb osoby szkolonej i przyszłego pracodawcy.

Tryb szkolenia

szkolenie może odbywać się w trybie grupowym lub w trybie indywidualnym (np. dla jednej osoby).

Czas trwania szkolenia

w zależności od ustalonego zakresu i trybu szkolenia.

Cena szkolenia

ustalana po zatwierdzeniu programu szkolenia, trybu szkolenia oraz czsu twania szkolenia.

Osoby prowadzące

posiadają dużą specjalistyczną wiedzę praktyczną i teoretyczną oraz umiejętności dydaktyczne.

Miejsce szkolenia

• siedziba naszego ośrodka w Zabrzu (istnieje możliwość zakwaterowania w Hotelu wraz z wyżywieniem),
  • dla niektórych szkoleń istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w miejscowości osoby szkolonej,

Stanowisko szkoleniowe